W sobotę 19 kwietnia w sali gimnastycznej naszej szkoły odbył się po raz trzeci Memoriał im. Ryszarda Leśniaka w tenisie stołowym. Ryszard Leśniak był wieloletnim działaczem sportowym, zawodnikiem, trenerem, sędzią i dziennikarzem sportowym. Zajmował się między innymi tenisem stołowym.
Turniej zgromadził 38 miłośników tenisa stołowego, dorosłych, młodzież i dzieci.
W turnieju indywidualnym w kategorii open czołowe dwa miejsca wywalczyli zawodnicy z Witowa pierwsze - Wojciech Słodyczka, drugie - Roman Baran, trzecie zeszłoroczny zwycięzca - Wojciech Waliczek (zawodnik TG Sokół Zakopane). W młodszej grupie łączącej zawodników szkół podstawowych i gimnazjów najlepszy był Tomasz Chyc /Gimnazjum nr 1 Zakopane/ tuż za nim Dariusz Nawalaniec /Gimnazjum Maruszyna/ i Paweł Pęksa /Gimnazjum nr 1 Zakopane/. Wyłoniono również zawodnika ze szkoły podstawowej, który w kategorii SP/G zajął najwyższe miejsc. Został nim Bartosz Gąsienica Laskowy /SP 9 Zakopane/, który otrzymał pamiątkowy puchar i dyplom.
Miłym gościem turnieju była pani Danuta, żona patrona Memoriału - Ryszarda Leśnika, która wręczyła puchary, dyplomy, liczne nagrody i upominki uczestnikom imprezy.
Emocje były również poza stołami ping pong'owymi i na zakończenie turnieju wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostały atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez sponsorów imprezy.
Pomysłodawczynią i organizatorką imprezy jest Hanna Kardaś
Przeprowadzenie turnieju oraz wręczenie zawodnikom tak wielu wspaniałych nagród, upominków i poczęstunku nie byłoby możliwe bez pomocy i życzliwości wielu osób, firm i instytucji, którym organizator i uczestnicy serdecznie dziękują!
W przeprowadzeniu imprezy pomogli/m.in. fundując puchary i nagrody/:
Wydział Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Zakopane
PSS Społem Zakopane
Marek Barnowski
Janusz Szczepaniak
Piotr Kyc - dyrektor SP 9 Zakopane
Leszek Behounek
Hurtownia "Topolski" z Krościenka /Pepsi/
sklep sportowy MID z Nowego Targu
Dziękujemy!!!
Turniej rozegrano w dwóch kategoriach:
* indywidualny open
- Wojciech Słodyczka /Witów/
- Roman Baran /Witów/
- Wojciech Waliczek /Zakopane/
- Jerzy Kucharski /Zakopane/
- Kazimierz Stopka Prokowski /Zakopane/
- Tadeusz Kliszcz /Zakopane/
- Marian Różański /Zakopane/
- Robert Kwiatkowski /ZSHT Zakopane/
- Leszek Wrzeszcz /Chrzanów/
* indywidualny SP/G
- Tomasz Chyc /G 1 Zakopane/
- Dariusz Nawalaniec /G Maruszyna/
- Paweł Pęksa /G 1 Zakopane/
- Łukasz Chyc /G LO Zakopane/
- Mateusz Migiel /G 2 Zakopane /
- Bartosz Gąsienica Laskowy /SP 9 Zakopane/
- Krzysztof Lasak /G 1 Zakopane/
- Bogumił Żur /G 1 Zakopane/
- Tomasz Gąsienica Kotelnicki /G 1 Zakopane/
- Sebastian Żur /SP 9 Zakopane/
- Marcin Stoch /SP 9 Zakopane/
- Tomasz Hagowski /SP 9 Zakopane/
- Dawid Gruszka /G 1 Zakopane/
- Marcin Opryszko /G 1 Zakopane/
- Mateusz Gąsienica Kotelnicki /SP 9 Zakopane
- Mateusz Stachoń /SP 9 Zakopane/
W turnieju wzięli również udział:
Piotr Bachleda Baca /G 1 Zakopane/
Jakub Fryzowicz /SP 9 Zakopane/
Hubert Gąsienica Makowski /SP 9 Zakopane/
Mateusz Golda /SP 9 Zakopane/
Andrzej Gut /SP 9 Zakopane/
Mateusz Gut /SP 9 Zakopane/
Michał Kowal /SP 9 Zakopane/
Piotr Kowal /SP 9 Zakopane/
Grzegorz Kułach /G 2 Zakopane/
Jakub Przeklasa /SP 9 Zakopane/
Jędrzej Przeklasa /SP 9 Zakopane/
Grzegorz Zając /SP 9 Zakopane/
Marcin Zwijacz /SP 9 Zakopane/
ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ
|