XII Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza - 14 czerwca 2017 r

ZAPRASZAMY NA XII RAJD SZLAKIEM JANA KASPROWICZA |29.05.17

Zapraszamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich do udziału w
XII Rajdzie Szlakiem Jana Kasprowicza
Impreza obędzie się tradycyjnie w środę przed Bożym Ciałem. W tym roku będzi to dzień 14 czerwca .

Regulamin XII Rajdu Szlakiem Jana Kasprowicza /PDF/

Karta zgłoszenia drużyny/WORD/

Pytania i odpowiedzi:/PDF/

zestaw 1 | zestaw 2| zestaw 3 | zestaw 4 | zestaw 5 | zestaw 6 | zestaw 7 | zestaw 8 | zestaw 9

Zapraszamy na wspólną wycieczkę po jednym z najpiękniejszych widokowo szlaków turystycznych w Polsce!

XII RAJD SZLAKIEM JANA KASPROWICZA    |      14-06-2017'
Po raz dwunasty  nasza szkoła  i Stowarzyszenie Przyjaciół Twórczości Jana Kasprowicza zorganizowały Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza. W imprezie, która ma charakter turystyczny i edukacyjny wzięło udział 12 dziesięcioosobowych drużyn ze szkół podstawowych i gimnazjalnych.
Imprezą towarzyszącą były w tym roku zajęcia w ramach Zakopiańskiego Pikniku Rodzinnego "3x30x130".

Na trasie wycieczki były konkursy wiedzy oraz konkurs czytania poezji Jana Kasprowicza.

Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom wraz z opiekunami za wspólną wycieczkę.
Szczególne podziękowania należą się Prezesowi spółki Harenda Wyciągi S.Z.O.O Wojciechowi Strączkowi za udostępnienie wyciągu krzesełkowego uczestnikom imprezy, Halinie Sierant-Ripper, Małgorzacie Karpiel i Beacie Denis-Jastrzębskiej ze Stowarzyszenia Przyjaciół Twórczości Jana Kasprowicza, Elżbiecie Kyc , kierownikowi Filii  Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w  Zakopanem  oraz nauczycielom naszej szkoły: Bożenie Furtak , Alicji Stawiarskiej i Hannie Kardaś-Wicher za pomoc przy organizacji imprezy.
Znaczony na żółto szlak turystyczny im.Jana Kasprowicza jest jedną z najpiękniejszych widokowo tras w Polsce. Ponadto nie jest to trasa trudna, kapitalna dla rowerzystów i narciarzy w porze zimowej. Po drodze znajduje się wyciąg krzesełkowy na Harendzie, którym można wjechać na Rafaczówki. Wyciąg jest przystosowany do przewożenia rowerów. Na trasie wycieczki znajduje się również Muzeum Jana Kasprowicza.

Wyniki XII Rajdu Szlakiem Jana Kasprowicza.

Szkoły podstawowe:
I miejsce - Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego w Zakopanem, opiekun: Patrycja Piechuta-Solik
II miejsce - Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kornela Makuszyńskiego w Zakopanem, opiekun: Bożena Sojka
III miejsce - Szkoła Podstawowa w Zespole Szkół im. Legionów Polskich w Poroninie, opiekun Maria Śliwińska
IV miejsce  - Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bronisława Czecha w Zakopanem, opiekun: Janusz Wiercioch
V miejsce - Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Kasprowicza w Zakopanem, opiekun: Paulina Treboń
VI miejsce - Szkoła Podstawowa nr 4 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Zakopanem, opiekun: Paulina Zwijacz.
VII miejsce - Szkoła Podstawowa w Nowem Bystrem, opiekun: Radosław Radosz.
VIII miejsce - Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  nr 1 im. Bronisława Czecha w Zakopanem, opiekun: Joanna Jaszczyk

Szkoły gimnazjalne:
I miejsce - Gimnazjum w Zespole Szkół Prywatnych Janiny Gościej "Betlejem" w Zakopanem, opiekun: Janina Kasprzycka
II miejsce -  Gimnazjum w Zespole Szkól im. Legionów Polskich w Poroninie, opiekun: Jacek Kuć
III miejsce - Gimnazjum w Nowem Bystrem, opiekun: Paweł Garbacz.
IV miejsce - Gimnazjum nr 2 im. ks. prof. Józefa Tischnera w Zakopanem, opiekun: Tomasz Szybka.

Gratulujemy zwycięzcom. Zapraszamy w roku 2018 na XIII Rajd Szlakiem Jana Kasprowicza, który odbędzie się tradycyjnie, w środę przed Bożym Ciałem.

Zobacz zdjęcia ...

Strona główna  |  Wycieczka | | |  Etap III   |  Etap IV |  Pogoda  |  SPTJK |   Strony o Tatrach i Zakopanem

34-500 Zakopane, ul. Harenda 21, tel.1820 68277, fax.1820 68277