dodaj do ulubionych   ustaw tę strone jako startowš   napisz do nas!
  Strona główna  |   O szkole  |  dla nauczycieli  |   dla uczniów   |  dla rodziców  |  kadra   |  sport  |  galeria  |  linki

ogłoszenia

Kamieniec

Zajęcia w soboty

Rok szkolny 2013/2014

W soboty zapraszamy na zajęcia prowadzone w ramach szkolnego programu profilaktyki :

1. Zajęcia  pogłębiające zainteresowania malarstwem i zdrowym odżywianiem - prowadzi Aleksandra Juszczak

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od godz. godziny 9.00 - 11.00

2. Zajęcia historyczno - poznawcze - prowadzi Aleksandra Juszczak

Zajęcia odbywają się w soboty według planu , który otrzymują uczestnicy zajęć. W programie są przede wszystkim wycieczki - piesze i autokarowe. Czas trwania  , w zależności od zorganizowanej wycieczki ( zajęcia trwają od 6 do 8 godzin)

3. Poszerzony Program Wychowania Fizycznego im. Stanisława Marusarza - prowadzący mgr Hanna Kardaś - Wicher

Zajęcia sportowe ogólnorozwojowe (lekka atletyka, gry zespołowe, w zimie lodowisko)

Zajęcia odbywają się w każdą sobotę od 9.00 - 10.30  oraz we wtorki od 13.30 0 do 15.00

4. Program profilaktyki "Postaw na rodzinę" realizowany w ramach ogólopolskiej Kampamii Społecznej

Zajecia będą się odbywały od kwietnia 2014 do pazdziernika 2014. W programie mogą brać udział wszyscy rodzice razem z dziećmi.

W nowej edycji "Postaw na rodzinę!" stawiamy na uczenie rodziców, dzieci i młodzieży czterech ważnych umiejętności życiowych. Ich opanowanie to według specjalistów klucz do ochrony młodego pokolenia przed sięganiem po alkohol i narkotyki! Gimnazjalistom podpowiadamy, jak podejmować mądre decyzje. Rodzicom - jak uczyć dzieci mówienia "nie". W materiałach adresowanych do uczniów szkół podstawowych i ich rodziców pokazujemy, jak radzić sobie z różnymi nastrojami i emocjami. Przygotowaliśmy proste, przyjemne zadania, które pomogą we wspólnej nauce przetwarzania uczuć. Nasze materiały ułatwiają realizowanie skutecznej profilaktyki w rodzinach.

Kampania 2014: mały wysiłek, duża skuteczność!

Nie wprowadzamy skomplikowanych procedur i regulaminów. Kampania "Postaw na rodzinę!" jest przyjazna i prosta w realizacji. Łatwo dopasować ją do szkolnych programów i inicjatyw profilaktycznych. Przy pomocy materiałów skutecznie wspieramy doskonalenie umiejętności rodzicielskich. Promujemy pozytywny wizerunek rodziny wśród uczniów gimnazjów i podstawówek. To najskuteczniejsza profilaktyka, którą warto zaoferować mieszkańcom gminy!

Nauczyciele: ten projekt sprawdza się w szkołach!

Dystrybucją materiałów może zająć się szkoła. Nauczyciele od lat chwalą "Postaw na rodzinę!" za wartościowe przesłanie, prostotę przekazu i wizualną atrakcyjność. To kampania, która do niczego nie zmusza, nie stwarza sztywnych terminów i kłopotliwych wymogów. Przy pomocy materiałów inspiruje nauczycieli i uczniów do podjęcia rozmowy na ważne tematy.

Stawiamy na porozumienie między pokoleniami

34-500 Zakopane, ul. Harenda21, tel. 18 68277, fax. 18 68277
Aktualne wiadomoœci powiększ